Stare dobre wieści

Środa, 26 lipca 2017 r.

Firma Bayer, dla której od wielu lat wykonujemy tłumaczenia umów, tekstów marketingowych, transkrypcje plików wideo oraz tłumaczenia ustne, prowadzi bezpłatne zajęcia naukowedla dzieci i młodzieży. Mowa o Baylab, gdzie organizowane są debaty popularno-naukowe, warsztaty irodzinne spotkania z nauką. Najbliższe odbędzie się już 29 lipca i nosić będzie tytuł „Niewinny świadek, czy groźny przestępca – o alergenach i chorobach alergicznych”.

Środa, 21 czerwca 2017 r.

Cieszymy się gdy nasi klienci odnoszą sukcesy. Tym razem mowa o firmie A&S Polska, na potrzeby której wykonujemy przekłady dokumentacji dotyczącej tematyki bezpieczeństwa. Dnia 9 czerwca br. odbyła się pierwsza edycja Warsaw Security Summit – konferencji organizowanej przez A&S Polska. W wydarzeniu wzięli udział specjaliści z rynku zabezpieczeń, security managerowie oraz szefowie bezpieczeństwa z największych instytucji. Film z wydarzenia można obejrzeć tutaj.

Środa, 14 czerwca 2017 r.

fisherW miniony czwartek tłumacze Kancelarii Środa zadbali o wysoką jakość przekładu podczas uroczystości odbioru historycznej dostawy amerykańskiego gazu skroplonego, która miała miejsce w Świnoujściu. Przemówienie wygłosiła pani premier Beata Szydło. Nasi tłumacze odpowiedzialni byli również za symultaniczne tłumaczenia przemówienia wiceprezesa ds. strategii Cheniere Energy, pana Andrew Walkera. Tłumaczenie było transmitowane na żywo przez Telewizję Polską. Więcej

 

Środa, 7 czerwca 2017 r.

fisherMiło nam poinformować, że w ostatnim tygodniu wykonaliśmy kolejne tłumaczenie symultaniczne na zlecenie firmy Bayer. W czasie konferencji prasowej będącej elementem programu „Grunt to bezpieczeństwo” zapewniliśmy obecność dwóch tłumaczy ustnych oraz sprzętu do tłumaczenia. Na spotkaniu, którego tematem było zrównoważone rolnictwo, goście testowali aplikację VR, innowacyjne rozwiązanie techniczne firmy Bayer. Więcej o projekcie.

Środa, 31 maja 2017 r.

fisher

Rodzinnie i sąsiedzko zrobiło się na warszawskiej Woli w minionym tygodniu. A to za sprawą firmy Skanska i Tygodnia Sąsiedzkiego. Kancelaria Środa również uczestniczyła w tym wydarzeniu. Z okazji finału akcji i symbolicznego wmurowania kamieni węgielnych pod inwestycje Spark i Generation Park zostaliśmy poproszeni o tłumaczenie symultaniczne dla gości firmy Skanska. Więcej informacji o wydarzeniu tutaj.

Środa, 24 maja 2017 r.

fisherDo grona klientów Kancelarii Środa dołącza firma OCEANIC, jeden z liderów rynku kosmetycznego w Polsce. Firma OCEANIC tworzy światowej jakości kosmetyki antyalergicznych AA. Produkty firmy znajdują odbiorców w 28 krajach świata – również w Polsce. Dla OCEANIC przygotowujemy przekładytreści reklamowych przeznaczonych do użytku w mediach społecznościowych oraz tłumaczenia prezentacji produktowych.

 

Środa, 17 maja 2017 r.

Artur Bialkowski, Wiceprezes Zarządu Medicover i Dorota Natalia Haller, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji (na zdjęciu - fot. Magdalena Trebert) odebrali w imieniu Medicover statuetkę Superbrands. Firma została wyróżniona w badaniu jako jedna z najlepszych polskich marek w kategorii opieka medyczna. Marki Superbrands wyłaniane są przez konsumentów i uznanych ekspertów m.in. w oparciu o jakość produktów i usług, reputację i zaufanie konsumentów. Dla spółek Grupy Medicover Kancelaria Środa przygotowuje tłumaczenia, redakcje i korekty tekstów już od niespełna 10 lat - od 2008 roku. Gratulujemy!

Środa, 12 kwietnia 2017 r.

Tygodnik „Przegląd” w swoim najnowszym, piętnastym numerze publikuje fragmenty książki w naszym tłumaczeniu – „Anatomia miłości” Helen Fisher. Na stronie 52 tygodnika znajduje się artykuł pt. „Kapryśne namiętności. Głód seksu może doprowadzić do śmierci”

Środa, 29 marca 2017 r.

Wydawnictwo Studio Emka powierzyło naszej Kancelarii kolejne tłumaczenie – tym razem jest to „Pomysł na dobre życie”. Autorka, Mallika Chopra, jest mamą dwojga dzieci i autorytetem w kwestii medytacji, a zarazem świetnie sobie radzącą kobietą sukcesu. A skoro sama z powodzeniem godzi tak wiele ról, postanowiła podzielić się swoimi doświadczeniami i podpowiedzieć, jak można odkryć sposoby na pełne radości życie. Więcej

Przeglądaj dobre wieści:   nowsze - starsze