Kancelaria Środa. Ale tłumaczymy codziennie.Recenzja na portalu Chronos24:

„Legendarne zegarki – od Breitlinga do Omegi”

„Polski rynek nie rozpieszcza miłośników zegarków. I nie mam na myśli wyłącznie niedostępności wielu marek, ale i np. materiałów dotyczących samej historii branży. Publikacje zegarkowe wydane w naszym kraju można policzyć na palcach jednej ręki. Dlatego każde nowe wydawnictwo jest bardzo cenne – szczególnie, jeśli reprezentuje przyzwoity poziom. Kryterium to jak najbardziej spełnia książka „Legendarne Zegarki: od Breitlinga do Omegi” wydana nakładem wydawnictwa Carta Blanca” – ten fragment recenzji opublikowanej na portalu Chronos24 dobitnie podkreśla wysoką jakość merytoryczną książki.

„Legendarne zegarki” to również elegancko wydany album w twardej oprawie. Jakość i szczegółowość opisów i fotografii zasługuje na najwyższe uznanie.

Przekładu książki dokonali Adam Bukowski i Jacek Środa. Z tłumaczenia trudnego tekstu wywiązaliśmy się znakomicie – tym większą radość sprawiły nam wyrazy uznania od recenzenta merytorycznego książki, pana Dariusza Chlastawy, Prezesa Stowarzyszenia - Klubu Miłośników Zegarów i Zegarków. Z pełnym tekstem listy można się zapoznać, klikając na niżej zamieszczoną miniaturę.

Strona internetowa Klubu zawiera szalenie ciekawe informacje dla wszystkich miłośników zegarków – warto na nią zajrzeć: www.zegarkiclub.pl

Książka dostępna w księgarniach internetowych: