Kancelaria Środa. Ale tłumaczymy codziennie.Tłumaczenia - ceny i terminy

Nasz cennik został opracowany w oparciu o regułę, że czas potrzebny na wykonanie zleconego tłumaczenia wynosi nie więcej niż tyle dni roboczych, ile stron obliczeniowych zawiera tekst (np. tekst o objętości trzech stron obliczeniowych, przetłumaczymy nie później niż w ciągu 3 dni roboczych). Wszelkie zlecenia wymagające krótszego terminu realizacji wymagają indywidualnego ustalenia ceny i terminu – prosimy o przesłanie swego numeru telefonu i zapytania bezpośrednio do Kierownika Kancelarii pod adresem email jacek@sroda.com.pl. Pod wskazany przez Państwa adres poczty elektronicznej wycenę tłumaczenia tekstu w trybach przyśpieszonych: Standard Plus, Express, Overnight i Emergency. Więcej o trybach realizacji tłumaczeń  

Stosujemy jasną politykę cenową: dla obu kierunków tłumaczeń stosujemy ten sam przelicznik obliczeniowy. Oznacza to w praktyce, że stawka za tłumaczenie np. tekstu umowy z języka angielskiego na polski będzie taka sama jak stawka za tłumaczenie z języka polskiego na angielski. Pełny cennik tłumaczeń, obejmujący 13 języków, prześlemy pod Państwa adres emailowy - prosimy o kontakt z Kierownikiem Kancelarii, panem Jackiem Środą, pod adresem email jacek@sroda.com.pl lub numerem telefonu 602 65-77-31. Wszystkie ceny podajemy w wartościach netto (należy dodać podatek VAT w wysokości 23%).

Rabaty proponujemy przy projektach tłumaczeniowych przekraczających 10 stron obliczeniowych. Klientom korporacyjnym oferujemy rabaty progresywne. Naszym stałym klientom, którzy podpisali z nami umowę o współpracy, oferujemy ceny specjalne.