100 reguł ludzi produktywnych.
Krótkie lekcje doprowadzania spraw do końca

Studio Emka

Studio Emka opublikowało kolejną książkę w przekładzie tłumaczy Kancelarii Środa – Adama Bukowskiego i Jacka Środy. „100 reguł ludzi produktywnych. Krótkie lekcje doprowadzania spraw do końca” autorstwa Nigela Cumberlanda to poradnik, który wesprze w efektywnym zarządzaniu czasem, nadawaniu priorytetów i delegowaniu zadań.

100 rozdziałów. 100 rad, narzędzi i metod, które pozwolą skutecznie finalizować zadania. Czy radom autora można zaufać? Patrząc na jego dorobek – z pewnością! Nigel Cumberland jest mentorem i coachem – doradzał wielu rządom i globalnym organizacjom. Wcześniej zajmował kierownicze stanowiska m.in. w Adecco i Delgety. Założył również własną agencję rekrutacyjną St. George’s, wykupioną w 2006 roku przez lidera branży – Hays (notabene klienta Kancelarii Środa).

Gdy Nigel Cumberland szkolił i coraz lepiej poznawał światowych przywódców i liderów biznesu, zdobył bezcenne doświadczenia – zrozumiał, czego potrzeba ludziom do skutecznego działania. Na swojej stronie obiecuje: „Moje książki pomogą Ci osiągnąć życiowy i zawodowy sukces”. Warto zaryzykować i przekonać się, czy to prawda!

Nigel Cumberland jest również autorem bestsellerowej pozycji „100 reguł ludzi sukcesu” przetłumaczonej na kilkadziesiąt języków, w tym bengalski, birmański i marathi (notabene wszystkie te języki znajdą państwo w ofercie Kancelarii Środa). Autor dzieli się swoją wiedzą nie tylko w książkach. Organizuje szkolenia (tu można się na nie zapisać), jak również jest częstym gościem konferencji i zjazdów.

Recenzje książek, aktualności dotyczące nowych wydań i informacje o wszystkich eventach z udziałem Nigela Cumberlanda można znaleźć na jego stronie internetowej: https://nigelcumberland.com/

Oto okładka wydania anglojęzycznego:

Książka dostępna w księgarniach internetowych