Mistrzowie sprzedaży

Studio Emka

Studio Emka powierzyło naszej Kancelarii kolejne tłumaczenie. Jak twierdzi James S. Campbell, założyciel Xerox Computer Services, jest to książka przełomowa. Dzięki niej poznamy tajemnicę sposobu, w jaki bezkonkurencyjni handlowcy wpływają na decyzje swoich klientów.

Z umiejętnościami prawdziwego handlowca trzeba się urodzić? Bzdura! – tak odpowiadają autorzy Michael Bosworth i Ben Zoldan. Każdy ma szansę! To nieprawda, że cechy potrzebne do przekonania klienta do naszego stanowiska trzeba mieć we krwi. Wystarczy nauczyć się określonych zachowań i osiągać swoje cele – i w tym celu warto sięgnąć po tę pozycję. Książka opisuje najlepsze metody, które pozwalają poprawić swoje wyniki sprzedażowe i wywrzeć na naszego klienta odpowiedni wpływ.

Bosworth i Zoldan obalają również mit, wedle którego naszymi decyzjami kieruje logika. Z „Mistrzów sprzedaży” dowiemy się, że emocje grają główną rolę w naszym postępowaniu. Autorzy książki przekonali się o tym na własnej skórze – od ponad dekady zajmują się szkoleniem handlowców.

Książka znalazła się na drugim miejscu w rankingu najlepszych książek o tematyce sprzedażowej SalesLoft (ranking).

O tłumaczenie książki na język polski zadbali Marek Zawiślak i Jacek Środa.

Książka dostępna w księgarniach internetowych