Innowacyjność

REBIS

Innowacja jest priorytetem dla wielu organizacji, które chcą rozwijać się w czasach po kryzysie ekonomicznym. Przedsiębiorstwa potrzebują systematycznej rozbudowy, aby innowacje mogły przejawiać się na różnych poziomach organizacji pracy. Philip Kotler i Fernando Trías de Bes, dwaj światowi eksperci w dziedzinie marketingu i polityce innowacyjności, razem przedstawiają rewolucyjny model wdrażania udoskonaleń.

Model „od A do F” bierze pod uwagę konieczność zaangażowania całościowego – zarówno w sferze technologii, jak i marketingu oraz, z drugiej strony, potrzebę racjonalizacji poprzez planowanie strategiczne oraz ocenę rezultatów.

Niemal wszystkie prezentowane zagadnienia wieńczy „kultura kreatywna” – umiejętnie prowadzona polityka firmy, która umożliwia przekuwanie pomysłów na konkretne rozwiązania. Jest to jednocześnie spoiwo i klucz niezbędny dla prawidłowego zrozumienia i podejścia do wdrażanych innowacji na każdym poziomie i komórce struktury firmy.

 

 

Autorami polskiego przekładu “Innowacyjności” są Marek Zawiślak i Jacek Środa. Warto również nadmienić, że jest to już 20. publikacja w przekładzie Kancelarii Środa.

Recenzja na portalu WP.PL:

Pliki PDF do pobrania:
Spis treści

 

 

Książka dostępna w księgarniach internetowych