Młodość na dłużej

REBIS

„Młodość na dłużej” to najnowsza książka Domu Wydawniczego Rebis w tłumaczeniu Kancelarii Środa. Pozycja autorstwa dra Duncana Carmichaela to idealna propozycja dla każdego mężczyzny (ale panie znajdą także coś dla siebie). Przecież każdy chciałby znać sposoby na opóźnienie procesu starzenia i korzystać z dobrego zdrowia przez wiele lat. Żyjemy coraz dłużej – warto więc dowiedzieć się, jak żyć długo i pozostawać niezmiennie w dobrej formie.

Dr Duncan Carmichael skorzystał ze swojego życiowego i zawodowego doświadczenia (jest założycielem Institute of Healthy Aging w Kapsztadzie) – napisał książkę, która pomaga czytelnikom na całym świecie poznać funkcjonowanie ich organizmów. Autor opiera się na najnowszych badaniach, wskazując istotne czynniki  zdrowego życia – odpowiednia dieta, prawidłowa gospodarka hormonalna, sen i ruch. Oto co wyróżnia „Młodość na dłużej” na tle innych książek tego typu: autor daleki jest od podawania magicznej recepty na długowieczność. Wskazuje na złożoność procesów zachodzących w ludzkim organizmie i konieczność dopasowania recept do konkretnej osoby.

Nie pozostaje nic innego, jak odrobić tę lekcję i skorzystać z wiedzy i doświadczeń autora. Poniższy materiał filmowy będzie dobrym wprowadzeniem w świat młodości na dłużej.

 

O tłumaczenie książki na język polski zadbali Marek Zawiślak i Jacek Środa.

Okładka wydania anglojęzycznego:

Pliki PDF do pobrania:
Żyć szybko umrzeć młodo

Książka dostępna w księgarniach internetowych