Money. Mistrzowska gra.

Studio Emka

Oto kolejne nasze tłumaczenie – i jak powiada wydawca, Studio Emka, jest to książka, na którą czekały miliony – i jest to zarazem książka, która odmieni życie milionów.

Osiągnięcie prawdziwej finansowej wolności nie jest skomplikowane. Dotąd jednak tylko najpotężniejsi i najbardziej ustosunkowani mieli dostęp do odpowiedniej wiedzy i właściwych instrumentów. Książka ta pomoże wam skorzystać z możliwości, które umykają uwadze wszystkich, oraz uniknąć kosztownych błędów popełnianych na co dzień przez miliony ludzi. To prosta i sprawdzona droga do finansowej wolności.

Tony Robbins od wielu lat jest źródłem inspiracji dla wielu ludzi, pomagając im osiągnąć sukces i ekonomiczną niezależność. Jego działalność cieszy się uznaniem wśród wpływowych ludzi Ameryki. Entuzjastycznie o nim wypowiadają się m.in. Oprah Winfrey, Bill Clinton i Quincy Jones.

Robbins pomaga ludziom uwolnić się od swoich dolegliwości i lęków – obaw przed porażką, szefem, wodą, publicznymi wystąpieniami, a nawet śmiercią. Gdy są już odporni i zmotywowani uczy ich, jak zdobyć finansową wolność.

 

„Money. Mistrzowska gra” jest źródłem praktycznej wiedzy podanej w przystępnej formie. Opierając się na badaniach oraz rozmowach z kilkudziesięcioma najbardziej znanymi finansistami, Tony Robbins opracował prosty, siedmioetapowy plan, który prowadzi do ekonomicznej niezależności. Autor przedstawia przekonujące analizy oraz przytacza inspirujące historie, dzięki którym nawet zawiłe operacje finansowe stają się jasne. Opisuje m.in. instrumenty ubezpieczeniowe, które rozwiązują problem emerytur, które w przyszłości nie pokryją potrzeb.

Za tłumaczenie książki na język polski odpowiadają Marek Zawiślak i Jacek Środa.

 

Książka dostępna w księgarniach internetowych