Marketing

REBIS

Świat marketingu zmienia się z dnia na dzień. Oto książka, która opisuje najważniejsze zagadnienia teoretyczne i praktyki marketingowe – nic zatem dziwnego, że jest podstawową pozycją dla studentów kierunków marketingu. Najnowsza, 15. edycja książki w wersji globalnej ukazała się 27. kwietnia br. nakładem wydawnictwa Pearson Education.

Ta biblia menedżerów wciąż budzi emocje, a jej autor zaskakuje wnikliwością i umiejętnością przewidywania. Prezentując najnowsze pojęcia, teorie i strategie, kładzie nacisk na dostosowanie marketingu do warunków prowadzenia działalności gospodarczej. Odpowiednie połączenie teorii z praktyką sprawia, że dzieło Kotlera jest nadal aktualne i żywe.

W wydawnictwie Rebis ukazało się już sześć nakładów – w sumie 25 tys. egzemplarzy. W październiku 2012 pojawiło się uaktualnione wydanie w nowym tłumaczeniu Marka Zawiślaka i Jacka Środy.

Podstawą tego wydania jest najnowsza, zmieniona i uzupełniona czternasta edycja amerykańska z 2011 roku. Głównym celem zmian było stworzenie jak najbardziej wszechstronnego i aktualnego podręcznika, uwzględniającego zmiany w otoczeniu marketingowym firm oraz wyzwania związane z kryzysem gospodarczym.

Więcej o spotkaniu Jacka Środy z panem profesorem Philipem Kotlerem – proszę kliknąć tutaj.

Pliki PDF do pobrania:
Spis treści

Angielska wersja książki dostępna w księgarniach internetowych:

Książka dostępna w księgarniach internetowych