Siła ukrytej perswazji

REBIS

Najnowsza książka Kevina Hogana, doktora psychologii specjalizującego się w technikach perswazji i mowie ciała.

To, kiedy prosisz kogoś, by powiedział “tak”, ma dużo większe znaczenie niż to, jak o to poprosisz. Jest to również ważniejsze niż to, o co poprosisz tę osobę – przypomina Kevin Hogan, światowy ekspert specjalizujący się w technikach wywierania wpływu. Do księgarń trafiła właśnie jego nowa książka „Siła ukrytej perswazji”.

Choć brzmi to jak banał, czasem jedna rozmowa może zmienić całe twoje życie, zdecydować o tym, ile będziesz zarabiać, czy zdobędziesz wymarzoną pracę lub korzystny kontrakt. Książka ta wyjaśnia tajniki procesu decyzyjnego i pokazuje, jak dyskretnie przekonywać innych, by wybrali właśnie ciebie. Dzięki niej poznasz 52 supertechniki perswazji i dowiesz się m.in., jak:
– wpływać na podświadomość innych, by zwiększać sprzedaż lub skutecznie promować produkt;
– rozpoznawać skróty myślowe, które stoją za decyzjami;
– zadawać pytania tak, by dać rozmówcy poczucie kontroli, a sobie możliwość spełnienia jego oczekiwań.

Jeśli wprowadzisz w życie opisane tu oryginalne metody wywierania wpływu, zobaczysz, że potrafisz przekonać każdą osobę do tego, na czym ci zależy.

Kevin Hogan, doktor psychologii, specjalizuje się w technikach perswazji, wywierania wpływu i mowie ciała. Pracuje jako ekspert dla telewizji ABC, FOX i BBC oraz dla “New York Times”. Jest autorem wielu książek, m.in. wydanej i kilkakrotnie wznawianej przez REBIS „Nauki perswazji, czyli jak w 8 minut postawić na swoim”.

Za tłumaczenie książki na język polski odpowiadają Jacek Środa i Klaudia Stefaniak.

Pliki PDF do pobrania:
Fragment pt. „Korzystaj z żółtych
karteczek”

Fragment pt. „Więcej magii żółtych karteczek”
Fragment pt. „Czy spersonalizowane
notatki wywierają wpływ na ludzi”

 

Książka dostępna w księgarniach internetowych