Efekt latte
Dlaczego nie trzeba być bogatym,
by mieć bogate życie

Studio Emka

Nakładem Wydawnictwa Studio Emka ukazuje się kolejna książka w przekładzie tłumaczy Kancelarii Środa. „Efekt latte. Efekt latte. Dlaczego nie trzeba być bogatym, by mieć bogate życie” autorstwa Davida Bacha oraz Johna Davida Manna to światowy bestseller. Książkę przetłumaczono na ponad 30 języków, a jej sprzedaż sięgnęła 10 milionów egzemplarzy.

Dlaczego „Efekt latte” cieszy się takim powodzeniem? Przecież temat finansów poruszany jest w bardzo wielu poradnikach, artykułach, opracowaniach i raportach. Jak zawsze siła tkwi w prostocie. To jedna z niewielu książek o zarządzaniu finansami osobistymi. Stąd zapewne wynika jej popularność. Napisana w przystępny sposób, zawierająca prosty acz skuteczny przepis na kontrolę nad własnymi finansami. Warto poznać rady David Bacha – tym bardziej, gdy o pozytywach wspomina sam Tony Robbins.

David Bach napisał swoją książkę w niecodzienny sposób. Ciekawostką dla wielu będzie fakt, że „Efekt latte” ma charakter bardziej reportażu niż typowego poradnika. To historia młodej dziewczyny z Nowego Yorku, która ma poczucie, że pomimo znośnej pensji nie może pozwolić sobie na wiele rzeczy – tak jak wielu z nas. „Efekt latte” to obowiązkowa pozycja dla wszystkich, którzy potrzebują wsparcia w zarządzaniu swoimi finansami.

Warto też zerknąć na kanał Davida Bacha na YouTube.

O tłumaczenie książki na język polski zadbali Adam Bukowski i Jacek Środa.

Okładka wydania anglojęzycznego:

Książka dostępna w księgarniach internetowych