Pewność siebie w ćwiczeniach

Samo Sedno

Czy nie warto by mieć taką pewność siebie, by swobodnie rozmawiać z każdym, niezależnie od sytuacji? Albo pozytywnie wyróżnić się spośród innych w pracy czy na rozmowie kwalifikacyjnej?

Praca z „Pewnością siebie w ćwiczeniach” przyniesie ci nie tylko podpowiedź, jak odbudować pewność siebie. Książka będzie ci towarzyszyć na każdym etapie tej drogi, wyposaży w praktyczne narzędzia, listy kontrolne i zadania niezbędne w aktywnej i efektywnej pracy nad sobą. Specjalnie opracowane ćwiczenia pomogą ci zwiększyć pewność siebie, dzięki której w pełni wykorzystasz swój potencjał. Miej odwagę być sobą w każdej sytuacji i niezależnie od okoliczności!

Uwolnij swoją pewność siebie i bądź prawdziwym sobą!
– określ, jaki jest faktyczny poziom twojej pewności siebie
– dowiedz się, co blokuje twoją pewność siebie
– naucz się komunikować z ludźmi w każdej sytuacji
– poznaj działania, dzięki którym zyskasz większą pewność siebie

Autorem książki jest Adrian Tannock – terapeuta specjalizujący się w pomaganiu ludziom w budowaniu wiary w siebie i zwiększaniu swojej motywacji. W 2005 roku Adrian otworzył cieszący się powodzeniem gabinet terapii i pracuje z ludźmi z wielu środowisk – m.in. studentami, specjalistami, celebrytami i sportowcami. Szczególnie ceni sobie pracę z tymi ostatnimi – często zajmuje się wschodzącymi gwiazdami boksu i tenisa. Nadzoruje również pracę innych terapeutów. Pasją Adriana jest niesienie pomocy innym, uwielbia też pisać książki. Niniejsza pozycja to trzecie jego dzieło; wcześniej pisał o bezsenności i prokrastynacji. Mieszka i pracuje w Manchesterze, hobbystycznie para się fotografią.

Za tłumaczenie książki na język polski odpowiadają Adam Bukowski i Jacek Środa.

Pliki PDF do pobrania:
Codzienny stres (fragment)
Zdrowe relacje z samym sobą (fragment)

 

Książka dostępna w księgarniach internetowych