Pomysł na dobre życie

Studio Emka

„Pomysł na dobre życie” to spis sposobów na odnalezienie sensu w życiu. Autorka skorzystała z własnych doświadczeń, by pokazać wszystkim poszukującym, jak można odnaleźć równowagę i radość.

Mallika Chopra jest mamą dwójki dziewczynek i kobietą sukcesu, która z powodzeniem łączy wiele ról w swoim życiu – pisarki, autorytetu w dziedzinie rodzicielstwa i medytacji, prezeski Intent.com. Można mieć poczucie, że odnalazła złoty środek. W „Pomyśle na dobre życie” opisuje swoją historię, mając jednocześnie nadzieję, że jej sukcesy i porażki staną się inspiracją dla innych w walce o lepsze, pełniejsze życie.

Książkę podzielono na rozdziały, odpowiadające etapom drogi pokonanej przez Mallikę: Zasiej, Obserwuj, Ufaj, Wyraź, Pielęgnuj i Działaj. Każdy z nich obfituje w rady mające przybliżyć czytelników do wartościowego życia i spełniania marzeń.

Mallika Chopra jest również autorką „Stu obietnic złożonych mojemu dziecku” i „Stu pytań mojego dziecka”. Książki te wydano w ponad dwudziestu krajach. Wiele satysfakcji sprawia jej również przemawianie na żywo – prosimy kliknąć tutaj, by obejrzeć jej wystąpienie na TEDx w San Diego (nagranie w języku angielskim).

Strona internetowa autorki: www.mallikachopra.com.

Przekładu na język polski dokonali Adam Bukowski i Jacek Środa.

Książka dostępna w księgarniach internetowych